KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13407382
nr 1340 7382
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Bränningar. Signerad, daterad 1911, akvarell på papper, 21x27,5 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 augusti 2020
kl 19:39:05
150 kr